Control z در گروه سریال های نمایشی و نوجوان قرار دارد. این مجموعه محصولی مکزیکی است که توسط کارلوس کوئینتانیلا ساکار ، آدریانا پلوسی و میگوئل مورنو تولید شده و توسط استودیو Lemon برای Netflix تولید شده است. اولین فصل کنترل Z در هشت قسمت 35 دقیقه ای برای بیننده نمایش داده می شود. در 23 ژوئن 2016 ، اولین فصل این سریال کاملاً از شبکه نتفلیکس پخش شد و به دلیل استقبال خوب ، برای فصل دوم تمدید شد.

Control z در گروه سریال های نمایشی و نوجوان قرار دارد. این مجموعه محصولی مکزیکی است که توسط کارلوس کوئینتانیلا ساکار ، آدریانا پلوسی و میگوئل مورنو تولید شده و توسط استودیو Lemon برای Netflix تولید شده است. اولین فصل کنترل Z در هشت قسمت 35 دقیقه ای برای بیننده نمایش داده می شود. در 23 ژوئن 2016 ، اولین فصل این سریال کاملاً از شبکه نتفلیکس پخش شد و به دلیل استقبال خوب ، برای فصل دوم تمدید شد.

مدتی پیش ، به پیشنهاد Netflix ، مجموعه تلویزیونی مکزیکی Ingobernable را راه اندازی کردم. این سریال در طرح خود بسیار عالی بود ، اما در میانه داستان به دلیل بازی ضعیف و غوطه وری کارگردان در طرح ، عملاً به یک فیلم تمام عیار هندی تبدیل شد و این دلایل من را مجاب کرد که سریال را نیمه تمام بگذارم. و خاطره خوبی از سریال داشته باشید. من به مکزیکی فکر نمی کنم ، اما اگر اعتیاد عجیبی به غریبه ها داشته باشم چه باید بکنم! Control Z یک نمایش واقعا خوب بود ، یک نسخه مکزیکی از شرلوک ، که در آن تکنیک فیلمبرداری و استفاده از جلوه های ویژه آن را بسیار جذاب کرده است. از طرف دیگر فضای نوجوانی داستان باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. مدت زمان کوتاه هر قسمت و ریتم سریع داستان مانع از تعیین نتیجه بیننده نمی شود و فضای مرموزی که دارد به شما می گوید. از طرف دیگر زبان اسپانیایی داستان بسیار خوب است و زیرنویس فارسی بدون کوچکترین سانسوری کار می کند. شده است یکی از جنبه های حاشیه ای این مجموعه ، به اصطلاح ، مکان مدرسه است. مدرسه ای که این سریال در آن فیلمبرداری شده بسیاری از مدارس است !! یا من با زیبایی بصری و تجهیزات مدرسه آشنا نیستم ، یا واقعاً از دنیا خیلی عقب هستم. حالا خود شما می بینید و می فهمید که من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. این سریال یکی از مواردی است که شما را بسیار سرگرم می کند ، این اصطلاحاً ذرت بو داده است! شما باید چیپس ، پفک و دانه ها را زیر بازوی خود قرار دهید و از آن مراقبت کنید .

خلاصه:

در یک تجمع دانشجویی در مدرسه ملی مکزیک ، یک هکر ناشناخته راز یک دانش آموز را برای دانش آموز دیگر فاش می کند. این افشاگری موجب رنجش عمیق دانشجویان می شود و مشکلات زیادی را برای انتقام از یکدیگر ایجاد می کند. سپس راوی به حریم خصوصی و اسرار دانش آموزان دیگر می رود و این موارد منجر به شکل گیری حوادث ناگوار زیر می شود. سوفیا هررا یک دانش آموز بسیار دقیق ، باهوش و درونگرا است که به ویژه علاقه مند به یافتن یک هکر مدرسه است و این همان چیزی است که وقایع سریال را تعریف می کند و داستان های هیجان انگیزی را ایجاد می کند .

نقد و بررسی فیلم Mortal Kombat 2021

نقد و بررسی سریال Ozark

نقد و بررسی سریال A Teacher

نقد و بررسی فیلم Dolittle 2020

نقد و بررسی سریال The Crown

نقد و بررسی فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard 2021

نقد و بررسی فیلم A Quiet Place 2021

، ,سریال ,یک ,کند ,z ,فصل ,می کند ,می شود ,است که ,این سریال ,control z ,برای netflix تولید ,برای بیننده نمایش ,توسط استودیو lemon ,میگوئل مورنو تولید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان فیلم من و شارمین جامع ترین خبرنامه تخصصی گردشگری وارد کننده یراق آلات فاین FINE + پخش بازرگانی یراق آلات کابینت فاین jadidkhan خبر,سریال,فیلم,اهنگ واژه فلزیاب کارکرده | فلزیاب دست دوم 09102191330 همیار فرایند کسب و کار بارون دانلود-دانلود بروزترین بازی،فیلم و سریال